Letnie laboratorium jogi z Katarzyną Pilorz


LETNIE LABORATORIUM JOGI:

Intensywny warsztat prowadzony z myślą o indywidualnych potrzebach uczestników o różnym stopniu zaawansowania.

T e r m i n y :

zaawansowani turnus I: 30 lipca - 5 sierpnia (sb. - pt.)
średniozaawansowani turnus II: 6 - 12 sierpnia (sb. - pt.)

z a a w a n s o w a n i -

osoby praktykujące regularnie jogę Iyengara u rekomendowanego (posiadającego Certyfikat) nauczyciela tej metody od min. 2 lat. Od uczestników wymagane jest samodzielne wykonywanie pozycji odwróconych: Sirszasany i Sarvangasany oraz Adho Mukha Vrikshasany i Urdhva Dhanurasany.
w p r o g r a m i e : dwie sesje asan po 2-2,5 h oraz 1,5 h pranayamy codziennie (6 h praktyki) oraz dla chętnych wieczorny spacer Nordic Walking

ś r e d n i o z a a w a n s o w a n i -

osoby praktykujące regularnie jogę Iyengara u rekomendowanego (posiadającego Certyfikat) nauczyciela tej metody od min. pół roku. Od uczestników wymagane jest samodzielne wykonywanie pozycji odwróconych: Sirszasany i Sarvangasany. p o c z ą t k u j ą c y - osoby, które nie miały styczności z jogą, praktykują krócej niż pół roku, praktykują nieregularnie od niedawna lub chcą wrócić do praktyki po dłuższej przerwie. w p r o g r a m i e : dwie sesje asan po 1,5-2 h oraz 1 h pranayamy codziennie (4-4,5 h praktyki) oraz dla chętnych wieczorny spacer Nordic Walking

K o s z t :

1200 zł.zaawansowani I turnus/
1000 zł.średniozaawansowani II turnus

Obejmuje 6 noclegów, wyżywienie wegetariańskie wg. 5 przemian chińskich (dwa ciepłe posiłki dziennie) oraz zajęcia warsztatowe (warsztaty zaczynają się sesją asan o 16 dnia pierwszego a kończą obiadem o 13 dnia ostatniego).

R e z e r w a c j a :

trwają do 11 lipca w miarę wolnych miejsc (grupy max 12 osobowe), minimalna ilość zgłoszeń: 8 osób (w wypadku braku minimalnej ilości zgłoszeń do 11 lipca warsztat może zostać odwołany w dniu następnym).

M i e j s c e :

Jastrzębia Góra - Willa "Jantar"

Kameralny pensjonat położony w sercu starej dzielnicy Jastrzębiej Góry, na Jasnym Wybrzeżu. Od zejścia na plażę dzieli nas 200 metrów, ale uwadze gości polecamy również nasz przestronny ogród ze starodrzewem. Można tu zjeść śniadanie na trawie, lub przy stole w cieniu ponad stuletnich sosen.
Oprócz prostego acz schludnego zakwaterowania w pokojach 2, 3 i 4 osobowych z łazienką na korytarzu Willa Jantar ma na miejscu małą kuchnię i jadalnię oraz specjalnie do jogi przeznaczoną salę z drewnianą - podgrzewaną podłogą, drabinkami i hakami na ścianach.
Do pensjonatu można przyjechać wcześniej, lub wyjechać później po uprzednim uzgodnieniu tego z właścicielami. Również mile widziane są osoby towarzyszące niećwiczące:) Dodatkowe noclegi oraz pobyt osób niećwiczących płatny wg. cennika pensjonatu.

Z a p i s y :

* odbywają się telefonicznie lub e-mailem wraz z wpłatą zaliczki: 200 zł. osobiście, lub przelewem na konto:
05 2490 0005 0000 4500 5142 9785 Studio Jogi Katarzyny Pilorz
* prosimy opatrzyć przelew tytułem: "Jastrzębia Góra I"/ "Jastrzębia Góra II" stosownie do wybranego turnusu
* Katarzyna Pilorz tel.: +605 960 362, 791 222 191

Z a p r a s z a m y ! ! !