NauczycieleBartek
Bartek Tarchalski

W 1997 roku poważniej zainteresowałem się jogą. Pierwsze kroki stawiałem u Sławomira Bubicza w jego szkole, później w Joga Centrum u Adama Bielewicza. Pogłębiając swoją praktykę jogową, uczestniczyłem w wielu obozach i warsztatach, prowadzonych przez m.in.: Jurka Jaguckiego, Kasię Pilorz, Henryka Liśkiewicza, Konrada Kocota, Gabrielę Giubilaro, Leszka Kawę i innych znakomitych nauczycieli. W 2003 roku praktykowałem asany pod okiem Sharata Arory w jego Himalayan Yoga Center w Północnych Indiach. Od powrotu z Indii w 2004 roku nieprzerwanie prowadzę zajęcia indywidualne i grupowe. Ze stopniem Introductory II ukończyłem trening nauczycielski prowadzony przez Jurka Jaguckiego, według tradycji B.K.S. Iyengara. W 2005 roku założyłem Pracownię Asan. Razem z Karolem Zaremskim współtworzyliśmy klimat tego miejsca. Praktykę nauczycielską doskonaliłem, prowadząc grupy w Joga Żoliborz oraz w Jogamudra u Piotra Künslera. Ponadto prowadzę zajęcia dla przedszkolaków i dla młodzieży szkolnej w kilku warszawskich przedszkolach i szkołach. W ramach Wakacyjnej Szkoły Jogi z siedzibą w Jastrzębiej Górze prowadzimy wyjazdowe szkolenia dla joginek i joginów całkiem początkujących i mocno już w praktyce zaawansowanych. Poza jogą projektuję formy złotnicze i maluję. A w wolnym czasie wspinam się z przyjaciółmi nad lub pod ziemią.

Gosia
Gosia Chudzik-Ruchomska

Jogę metodą Iyengara praktykuję od 1997 roku. Nauczyciele pod okiem których praktykowałam to: Jurek Jagucki, Małgosia Madej, Konrad Kocot, Heniu Liśkiewicz, Romek Grzeszykowski, Rita Keller, Fique Biria, Corin Biria, Lois Steinberg, a podczas pobytu w Indiach: B.K.S. Iyengar, Gita Iyengar, Sunita Parthasarathy, Prashant Iyengar. W 2007 r. zdałam egzamin na stopień Junior Intermediate I. Z wykształcenia jestem pedagogiem, animatorem społeczno-kulturalnym ze specjalnością taniec. Zajęcia jogi zaczęłam prowadzić w 2000 roku.

 

 

Aga
Aga Zielińska

Jogę praktykuje od 2004 roku. Rozpoczynała pod okiem Adama Ramotowskiego i Joanny Jedynak z Joga Foksal. Od tamtego czasu brała udział w zajęciach i warsztatach wielu nauczycieli z Polski i zagranicy, m.in. Rity Keller, Jurka Jaguckiego, Henryka Liśkiewicza, Grzegorza Nieściera, Roberta Spicy. Obecnie uczestniczy w kursie nauczycielskim jogi według metody B.K.S Iyengara, prowadzonym przez Henryka Liśkiewicza. Od 2009 roku regularnie prowadzi zajęcia.

Jest absolwentką kulturoznawstwa i psychologii. Napisała pracę magisterską o historii jogi w kulturze polskiej i o związkach praktyki jogi ze świadomością ciała. Wolny czas wypełniają jej głównie podróże. W tym roku udało jej się wreszcie dotrzeć do Indii, gdzie praktykowała jogę z Rajivem i Swati Chanchani w Yog-Ganga Centre for Yoga Studies.

Natalia
Natalia Grądzka

Jogę praktykuję od 2006 roku. Prowadzę zajęcia ze studentami na Uniwersytecie Warszawskim, warsztaty i szkolenia z młodymi ludźmi oraz - co najważniejsze - zajęcia jogi. Aktualnie uczestniczę w kursie nauczycielskim jogi według metody B.K.S. Iyengara, prowadzonym przez Henryka Liśkiewicza. Regularnie biorę udział w warsztatach, a na co dzień w zajęciach Adama Ramotowskiego i Joanny Jedynak w Joga Foksal. Mieszkam z wieloma kotami.